MarathonO NAS!


                Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnym transporcie pasażerskim. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów gwarantujemy wysoką jakość organizacji wyjazdów, profesjonalizm naszych kierowców, bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz punktualność i miłą obsługę. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu, mamy przyjemność przedstawić szeroką ofertę świadczonych przez nas usług. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szereg propozycji spędzania wolnego czasu, opis głównych atrakcji turystycznych Małopolski i okolic wraz z planami proponowanych wycieczek.

Zapraszamy do współpracy zespół

MARATHON


                Firma Marathon zajmuje się przewozem pasażerów na terenie całego kraju oraz zagranicą. Posiadamy samochody zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo. Obsługujemy firmy, turystów, vipów, artystów oraz klientów prywatnych. Realizujemy zlecenia jednorazowe i podejmujemy stałą współpracę.

                W naszej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie samochody marki Mercedes-Benz, ponieważ firma ta jest uważana jest za jedną z najbardziej prestiżowych marek na świecie, a co za tym idzie jakość wykonywanych przez nas usług stoi na najwyższym poziomie. Nieustającą popularność swoich samochodów marka zawdzięcza wieloletnim poświęceniom w zakresie badań i testów, dążeniom do osiągnięcia najwyższej pozycji w rankingu najlepszych producentów samochodowych i dbałości o wizerunek firmy.

                 

Copyright © 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marathon - ul. Kozietulskiego 4, 30-809 Kraków | tel. 511 111 833 | biuro@marathon.com.pl