Tel: (+48) 511-111-833

Flota

Organizują Państwo wycieczkę zagraniczną lub wyjazd na zawody sportowe i poszukują profesjonalnej firmy, która zapewni przejazd w komfortowych warunkach? Jeżeli tak, to firma Marathon będzie najlepszym wyborem! Nasza flota obejmuje luksusowe samochody osobowe, autokary i busy znanej na całym świecie marki Mercedes-Benz, która słynie z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i najwyższego bezpieczeństwa swoich pojazdów. Gwarantujemy, że będziemy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasażerów.

Wynajem komfortowych autokarów, busów i samochodów osobowych z doświadczonym kierowcą

Możemy się poszczycić bardzo rozbudowaną flotą pojazdów, co umożliwia nam realizację zleceń przewozowych zarówno dla klientów indywidualnych, w tym również turystów, artystów i VIP-ów, jak i dla przedsiębiorstw z najróżniejszych branż, kierujących swoich pracowników na np. szkolenia w zagranicznej centrali firmy czy targi międzynarodowe.

W przypadku wyjazdów grupowych, proponujemy przejazdy busami Iveco i Mercedes Sprinter, których liczba miejsc siedzących wynosi od 20 do nawet 34, a także autokarami Mercedes Tourismo mogącymi bez trudu pomieścić nawet ponad 50 pasażerów. Wszystkie pojazdy w naszej flocie wyposażone są w WiFi i lodówki, Klienci wybierający się w podróż autokarem mogą liczyć dodatkowo na dostęp do minibaru, klimatyzację indywidualną i możliwość skorzystania z toalety podczas jazdy.

Jeżeli natomiast planują Państwo przejazd w gronie najbliższej rodziny lub znajomych, polecamy eleganckie, klimatyzowane samochody osobowe Mercedes Vito lub Mercedes klasy E.

Flota perfekcyjnie przygotowana pod kątem potrzeb VIP-ów

Wśród pojazdów dostępnych w naszej flocie, nie mogło zabraknąć najbardziej luksusowych modeli, takich jak Mercedes Sprinter w wersji VIP z konferencyjnym układem siedzeń i stolikiem, Mercedes klasy V z wygodnymi, rozkładanymi siedzeniami skórzanymi czy zdecydowanie najbardziej prestiżowy z nich – Mercedes klasy S wyposażony w komplet podgrzewanych, wentylowanych siedzeń oraz szklany dach.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola