Tel: (+48) 511-111-833

Obsługa klienta indywidualnego

Sytuacji, w których potrzebujemy szybkiego i sprawnego transportu w życiu codziennym jest mnóstwo. Są również takie uroczystości w życiu, kiedy chcemy, by każdy element oprawy był wyjątkowy, w szczególności samochód. Bywają w końcu takie dni i wieczory, kiedy oprócz luksusowego auta potrzebujemy również dyspozycyjnego kierowcy. Co zrobić w takich sytuacjach? Przede wszystkim skontaktować się bezpośrednio z firmą Marathon z Małopolski.

Wesela – samochód do ślubu

Nasze limuzyny zawiozły już niejedną Parę Młodą na ich ślub. Z wielką przyjemnością użyczamy naszych aut Nowożeńcom, by w szczególnym dniu ślubu mogły poczuć się wyjątkowo. W tak ważnym dniu warto postarać się o pewny i sprawny transport, który oszczędzi nam niepotrzebnych nerwów. Eleganckie wydarzenia wymagają oprawy na najwyższym poziomie, dlatego nasze ekskluzywne mercedesy będą zawsze idealnym pojazdem do ślubu. Ślubna limuzyna zawiezie Was w najdłuższą podróż życia.

Imprezy – auto z kierowcą

Bywają również takie imprezy, kiedy chcemy poczuć się jak gwiazda wieczoru i podjechać pod lokal czarną limuzyną. Może być to osiemnastka, studniówka lub jakakolwiek inna okazja do świętowania, podczas której zechcesz poczuć się wyjątkowo i zrobić fenomenalne wrażenie na innych gościach, wysiadając z błyszczącego ekskluzywnego auta.

Samochód z kierowcą do dyspozycji

Niekiedy zdarza się też, że w krótkim czasie mamy wiele ważnych spraw do załatwienia w różnych miejscach, w tym biznesowe spotkania z potencjalnymi partnerami lub klientami. Warto w takich sytuacjach zadbać o elegancki samochód, który pozwoli Ci się dobrze zaprezentować, ale również sprawnie przemieszczać między różnymi punktami na mapie. Kierowca limuzyny jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Spełnimy Twoje życzenie

Być może marzysz o zwykłej przejażdżce dobrym i kosztownym autem lub po prostu masz potrzebę wynajęcia limuzyny z kierowcą z dowolnego powodu. Zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych Klientów, dlatego do współpracy z nami zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którym możemy w jakikolwiek sposób pomóc, udostępniając nasze niezawodne samochody.

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola