Tel: (+48) 511-111-833


O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnym transporcie pasażerskim. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów gwarantujemy wysoką jakość organizacji wyjazdów, profesjonalizm naszych kierowców, bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz punktualność i miłą obsługę. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu, mamy przyjemność przedstawić szeroką ofertę świadczonych przez nas usług. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szereg propozycji spędzania wolnego czasu, opis głównych atrakcji turystycznych Małopolski i okolic wraz z planami proponowanych wycieczek.

W kraju i w Europie


Firma Marathon zajmuje się przewozem pasażerów na terenie całego kraju oraz zagranicą. Posiadamy samochody zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo. Obsługujemy firmy, turystów, vipów, artystów oraz klientów prywatnych. Realizujemy zlecenia jednorazowe i podejmujemy stałą współpracę.

Flota marki Mercedes- Benz

 W naszej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie samochody marki Mercedes-Benz, ponieważ firma ta jest uważana jest za jedną z najbardziej prestiżowych marek na świecie, a co za tym idzie jakość wykonywanych przez nas usług stoi na najwyższym poziomie. Nieustającą popularność swoich samochodów marka zawdzięcza wieloletnim poświęceniom w zakresie badań i testów, dążeniom do osiągnięcia najwyższej pozycji w rankingu najlepszych producentów samochodowych i dbałości o wizerunek firmy.

Zobacz flotę
Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola