Tel: (+48) 511-111-833

Obsługa firm

Zabierzemy Cię w podróż, także tą służbową. Wiemy doskonale, jak wygląda praca w firmie, jak niezwykle dynamicznie rozwijają się sytuacje. Niekiedy w ciągu dnia dowiadujemy się, że nazajutrz mamy pojawić się na ważnym spotkaniu w innym kraju lub odbyć szkolenie na drugim końcu Polski. Obsługa transportowa firm, której usługi świadczymy, pozwala nam pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Nasza oferta

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w obsłudze przewozów na terenie zarówno Polski, jak i zagranicy. Nieważne czy wyjeżdżasz blisko, czy daleko, w równym stopniu dbamy o bezpieczeństwo transportu. Świadczymy usługi w ramach pojedynczego zlecenia (np. jedno spotkanie/szkolenie), a także podejmujemy się stałej współpracy z firmami. To, co możemy Tobie zaoferować, to m. in.:

  • wyjazdy firmowe,
  • transport na spotkania biznesowe,
  • podróże szkoleniowe i na konferencje,
  • wycieczki,
  • transport pracowników i klientów.

Nasza oferta stale się rozszerza, tak jak Twój biznes. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i postaramy się obsłużyć Cię najlepiej, jak potrafimy.

Auta

Korzystamy jedynie z pojazdów marki Mercedes – Benz. Zależy nam na niezawodnej obsłudze w prestiżowym stylu, dlatego wybór tej marki był naturalny. Mercedesy są stale poddawane testom i badaniom, dążąc do ulepszeń. Luksusowy wygląd limuzyn pozwala każdemu biznesmenowi godnie zaprezentować się przed spotkaniem z klientami. Naszym celem jest świadczenie usług transportowych na najwyższym możliwym poziomie. Wierzymy, że nasze mercedesy nam w tym pomagają.

Flota

Zorganizujemy Ci wyjazd służbowy czy szkoleniowy w pojedynkę, w mniejszej kilkuosobowej grupie lub znacznie większej. Zabierzemy Twój team w komfortową podróż szkoleniową jednym z busów: Iveco lub Sprinterem. Jeśli Twoim celem jest dojazd na ważne rozmowy czy spotkania firmowe, skorzystaj z naszej S lub V klasy pojazdu. W nim przeprowadzisz nawet konferencję, wyposażymy auto, w co potrzebujesz. Posiadamy także autokary, których wielkość pozwala na organizację i obsługę wycieczek. Oferujemy również stałą współpracę, pomagając zorganizować dowóz Twoich pracowników do zakładu pracy. Na specjalne życzenie możemy wykonać Twoje logo na pojeździe.

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola