Tel: (+48) 511-111-833

Obsługa VIP'ów

Styl, elegancja, klasa. Wśród samochodów z naszej floty znajdują się również luksusowe limuzyny oraz busy wyposażone we wszystkie udogodnienia, jakich oczekujesz od transportu na najwyższym poziomie. Obsługa VIP’ów wymaga najlepszych warunków. Zapewniamy luksusowe i najbezpieczniejsze modele od Mercedesa, z kierowcą do dyspozycji. Spełniamy indywidualne życzenia oraz organizujemy przejazdy w kolumnie.

Konferencja w busie

Ułatwimy Ci pracę podczas podróży. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa każda sekunda w pracy ważnych osobistości. Obsługujemy VIP’ów nie od dziś. Możemy zorganizować Ci biuro w jednym z busów, którymi dysponujemy. Konferencyjny układ wygodnych siedzeń pozwoli wykorzystać czas jazdy na ważne rozmowy, uzgodnienia, negocjacje. Nieskrępowany dostęp do Internetu, klimatyzacja i wygodne skórzane fotele to u nas standard w przewozach VIPów.

Obsługa VIP’ów – dyspozycja z kierowcą

Jeśli potrzebujesz wynajmu auta wraz z usługą szofera, skontaktuj się z nami. Potrzebujesz jedynie podwiezienia ekskluzywną limuzyną na uroczystą galę i późniejszego odbioru? Wysiądź wprost na czerwony dywan z naszego urzekającego klasycznym pięknem i stylem Mercedesa klasy E. Zapewnij sobie najwyższy komfort jazdy i luksusowe warunki, na jakie zasługujesz. Dyskretny kierowca będzie w pełni do Twojej indywidualnej dyspozycji, jeśli tylko sobie tego życzysz. Możesz wynająć dowolne auto na jeden wieczór lub na kilka dni.

Jazda w kolumnach

Nasi kierowcy posiadają doświadczenie w jeździe w różnych warunkach. Mieli również nie raz do czynienia z jazdą w kolumnie. Udostępniamy nasze auta instytucjom, urzędom, politykom, wszystkim, którzy potrzebują przejazdu i obsługi zorganizowanej grupy aut. Warto zagwarantować wszystkim uczestnikom kolumny bezpieczeństwo i skorzystać z usług doświadczonych, zgranych ze sobą kierowców.

Indywidualne życzenia

Potrzebujesz eleganckiego auta, ale Twoje wymagania są dość niestandardowe? Chętnie nawiązujemy współpracę w nietypowych projektach, w których nasze auta czy nasze usługi mogą okazać się pomocne. Obsługujemy VIP’ów, nigdy nie ignorując indywidualnych życzeń, czy to związanych z przejazdem czy z chęcią wykorzystania naszych samochodów. Oddamy się do dyspozycji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola