Tel: (+48) 511-111-833

Samochody osobowe

Oferta naszego przedsiębiorstwa z siedzibą w Krakowie skierowana jest do wszystkich osób chcących dotrzeć w praktycznie dowolne miejsce w kraju i zagranicą w maksymalnie komfortowych oraz oczywiście bezpiecznych warunkach. Wybierając nasze samochody osobowe, zawsze masz pewność, że będziesz mógł się zrelaksować w podróży, a doświadczony kierowca dołoży wszelkich starań, aby Twoja podróż przebiegła dokładnie tak, jak chcesz, niezależnie od tego, czy organizujesz wycieczkę w rodzinnym gronie czy wybierasz się na najważniejsze targi branżowe w roku. Świadczone przez nas usługi są bardzo kompleksowe i może z nich skorzystać dosłownie każdy – nie zamykamy się bowiem na żadne zlecenia i do każdego z naszych Klientów podchodzimy w pełni indywidualnie. Istnieje oczywiście także możliwość nawiązania z nami stałej współpracy na preferencyjnych zasadach.

Wybierz podróż w najwygodniejszych możliwych warunkach – nasze samochody osobowe marki Marcedes-Benz już czekają!

Flota naszej firmy jest tak samo zróżnicowana jak potrzeby naszych Klientów. Dlatego nie mogło zabraknąć w niej zarówno czteroosobowych samochodów osobowych, takich jak Mercedes-Benz Klasa E ze skórzaną tapicerką i klimatyzacja automatyczną, jak i zdecydowanie bardziej pojemnych modeli. Mamy oczywiście na myśli Mercedesy Vito w wersji 8+1 lub 7+1 wyposażone w niesamowicie komfortowe rozkładane siedzenia – tego typu samochody osobowe sprawdzą się perfekcyjnie nie tylko przy transferach z lotnisk i hoteli, lecz również podczas przewozów gości na weselach i inne uroczystości rodzinne.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je też jako główny środek transportu przy przemieszczeniu się pomiędzy poszczególnymi atrakcjami lub zabytkami, zwłaszcza jeżeli wśród uczestników wycieczki są osoby starsze, dla których korzystanie z komunikacji miejskiej jest często bardzo uciążliwe.

Wysokiej klasy samochody osobowe we flocie Marathon: setki możliwości w przystępnej cenie

Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że przewozy realizujemy w bardzo niewygórowanych cenach – np. wynajem Mercedesa Vito wraz z profesjonalnym kierowcą kosztuje u nas tylko 2,50 zł brutto za kilometr! Zapraszamy do skorzystania z oferty, chętnie udzielimy również wszelkich dodatkowych informacji na temat naszych samochodów osobowych.

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola