Tel: (+48) 511-111-833

VIP

Zgromadzone na przestrzeni lat doświadczenie pozwala nam perfekcyjnie dostosować się do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Realizowane przez nas przejazdy VIP to gwarancja najwyższego standardu usług – niezależnie od tego, czy chcesz wynająć luksusowego Mercedesa klasy S z prywatnym kierowcą jedynie na czas transferu z lotniska do hotelu, czy interesuje Cię znacznie dłuższa współpraca. Chętnie obsługujemy zarówno czołowych polityków, gwiazdy show-biznesu, zarządy spółek, sportowców, jak i wszystkich pozostałych Klientów, którzy oczekują komfortu jazdy i bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie.

Kompleksowa obsługa VIP-ów

Oferta naszej firmy z siedzibą w Krakowie przygotowana pod kątem osób o szczególnie wysokim statusie jest bardzo elastyczna. Możliwe jest przykładowo zamówienie dyspozycji z kierowcą, co jest dla biznesmenów niezwykle wygodnym, a jednocześnie zdecydowanie bardziej prestiżowym rozwiązaniem od korzystania z choćby taksówek. Jesteśmy oczywiście w stanie także zapewnić jazdę w kolumnach oraz spełnić indywidualne życzenia naszych Klientów – dołożymy wszelkich starań, aby zagwarantować im maksymalną satysfakcję ze zrealizowanego przejazdu.

Nowoczesna flota pojazdów, którą oddajemy do Twojej dyspozycji, złożona jest z samochodów i busów renomowanej marki Mercedes-Benz. Przykładowo, modele Mercedes Sprinter 8+1 oraz 16+1 w wersji VIP posiadają konferencyjny układ siedzeń, który pozwoli Ci cieszyć się rozmową w optymalnych warunkach. W standardzie jest oczywiście także skórzana tapicerka, stolik oraz lodówka.

Przewozy VIP dla artystów

Dostępne są oczywiście także Mercedesy klasy V i S, które perfekcyjnie sprawdzą się przy transporcie członków zespołów muzycznych podczas długich i męczących tras koncertowych. Każdy tych pojazdów posiada niesamowicie wygodne, rozkładane siedzenia skórzane, które zapewnią artystom wspaniały relaks w podróży. O dostępności WiFi nawet nie wspominamy: przecież to oczywiste, że każdy z samochodów w naszej flocie pozwala pasażerom bezprzewodowo łączyć się z internetem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozów VIP. Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie, zapewniamy też profesjonalne doradztwo przy planowaniu trasy, więc skontaktuj się z nami już dziś!

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola