MarathonObsługa wesel i przyjęć okolicznościowych!

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które wymaga szczególnej oprawy – także w kwestii przewozu uczestników na ceremonię oraz na przyjęcie. W firmie Marathon dysponujemy klasycznymi mercedesami: E-Klasa 210, E-Klasa 211 oraz S-Klasa w rocznikach od 1972 do 2006, które stanowią doskonałą propozycję dla Par Młodych. Wynajęty u nas samochód na ślub można przystroić we własnym zakresie bądź zamówić dekorację za dodatkową opłatą.

Transport na wesele powinien obejmować także przewóz gości. Jest to szczególnie ważne, gdy miejsce zabawy jest oddalone od centrum miasta. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się bus z kierowcą. Bus na wesele zabierze sporą grupę gości, dzięki czemu rodzina czy przyjaciele pary młodej nie będą musieli martwić się o sprawny dojazd ani bezpieczny powrót z całonocnej zabawy. Jest to zarazem niezwykle ekonomiczne rozwiązanie. Polecamy piękne samochody na ślub, o klasycznej i ponadczasowej stylistyce, wraz z usługą transportu realizowaną przez doświadczonych i miłych kierowców.

    

Oferujemy kompleksową obsługę transportową wesel oraz przyjęć okolicznościowych!


    Dostępne samochody dla Pary Młodej:
  • Mercedes E-Klasa 210 - kolor srebrny
  • Mercedes E-Klasa 211 - kolor srebrny
  • Mercedes S-Klasa roczniki między 1972 a 2006 - wszystkie czarne

    Wszystkie samochody są luksusowe, nowoczesne, klimatyzowane, a nasi kierowcy są profesjonalistami w swoim     fachu. Ceny w zależności od ilości zamówionych pojazdów.

    Przystrojenie samochodu można wykonać samodzielnie lub zamówić za dodatkową opłatą.

    Dostępne samochody dla Gości Weselnych:
  • Mercedesy Viano do 7 osób
  • Mercedesy Vito do 9 osób
  • Mercedesy Sprinter do 22 osób
    W zależności od zapotrzebowania oferujemy wyżej wymienione busy i minibusy. Są one nowoczesne, klimatyzowane     i wyposażone w pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów. Do rozwożenia gości w nocy po przyjęciu zazwyczaj     polecamy wynajęcie dwóch busów 9-osobowych.                          

Copyright © 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marathon - ul. Kozietulskiego 4, 30-809 Kraków | tel. 511 111 833 | biuro@marathon.com.pl