Tel: (+48) 511-111-833

Busy

Organizujesz wycieczkę objazdową? Potrzebujesz komfortowego transportu dla swoich pracowników udających się na targi branżowe lub szkolenia? A może chcesz się po prostu wybrać na odbywający się poza granicami naszego kraju mecz albo koncert w gronie znajomych? Wynajmij luksusowego busa marki Iveco lub Mercedes z doświadczonym kierowcą i ciesz się beztroską podróżą! W branży profesjonalnego transportu osobowego działamy już od lat, więc będziemy w stanie zapewnić Ci najwyższy standard usług i optymalne bezpieczeństwo.

Wynajem wygodnych busów Mercedes Sprinter i Iveco w Krakowie

Dzięki odpowiednio skomponowanej flocie, w której nie brakuje pojazdów z komfortowymi, rozkładanymi siedzeniami półskórzanymi i dodatkowymi udogodnieniami w postaci lodówek oraz WIFI, nawet najdłuższa trasa nie będzie męcząca czy nudna. Bardzo chętnie podejmujemy współpracę m.in. z biurami podróży, oferując kompleksową obsługę grup turystów podczas transferów grup turystów z lotnisk do hoteli. Zapewniamy oczywiście możliwość oznakowania pojazdu własnym logo!

Bardzo często na nasze usługi decydują się także osoby organizujące duże wesela i inne rodzinne imprezy okolicznościowe – koszty w przeliczeniu na jednego gościa okazują się wówczas bardzo niskie.

Busy na wynajem dla grup liczących nawet do 34 osób

Szeroka flota naszej firmy pozwala idealnie dobrać pojazd do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Mniejszym grupom polecamy nasze Mercedesy Sprinter, większym natomiast jeden z modeli Iveco. Jesteśmy też otwarci na realizację niestandardowych zleceń – zawsze dokładamy wszelkich starań, aby podróż przebiegła możliwie jak najprzyjemniej. W trosce o maksymalną satysfakcję naszych Klientów, staramy się być też bardzo elastyczni, dlatego oferujemy m.in. dyspozycję z kierowcą busa, co jest bardzo wygodne zwłaszcza podczas dłuższych wyjazdów zagranicznych.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie do naszych wysokiej klasy busów Iveco i Mercedes Sprinter bądź dostępnych usług, pozostajemy do dyspozycji. Chętnie pomożemy Ci również w organizacji wymarzonego wyjazdu i doradzimy najbardziej opłacalne rozwiązania transportowe!

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola