Tel: (+48) 511-111-833

Nasi Partnerzy

Zobacz, jak wiele firm już obdarzyło nas swoim zaufaniem! Jeżeli Ty również poszukujesz doświadczonego partnera, który zapewni Ci profesjonalne wsparcie logistyczne przy organizacji wycieczek krajowych i zagranicznych, sprawnie przewiezie klientów Twojego biura podróży z lotniska do hotelu czy zagwarantuje obsługę VIP-ów na najwyższym poziomie – zapraszamy do współpracy.

Korzyści dla Twojej firmy jako partnera Marathon

Podejmując z nami stałą współpracę, zyskujesz pewność, że wszelkie realizowane przez nas usługi przewozowe, w tym wynajem autokarów i busów z kierowcą, będą świadczone na preferencyjnych warunkach. Warto przy tym podkreślić, że każdy z pojazdów wchodzących w skład floty Marathon to jednocześnie ogromna powierzchnia reklamowa, która tylko czeka na wykorzystanie. To szansa dla Twojego przedsiębiorstwa, aby pozyskać nowych klientów i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki w Polsce i w Europie.

Komfortowe i bezpieczne przewozy osobowe potrzebne są nie tylko w turystyce, przy organizacji szkoleń biznesowych, konferencji czy eventów, lecz również w innych branżach. Doskonale o tym wiemy, dlatego chętnie rozpatrzymy każdą ofertę współpracy!

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola