Tel: (+48) 511-111-833

Obsługa artystów

Posiadana przez nas flota niezawodnych pojazdów pozwala nam na elastyczność w oferowanych przez nas usługach. Wspomagamy wszystkich, którzy potrzebują bezpiecznego i komfortowego środka przejazdu, czy to indywidualnego czy w większej zorganizowanej grupie. Nawiązujemy również współpracę z osobami, którym zależy na dłuższej współpracy, zarówno w ramach jednej usługi, jak i w ramach usług cyklicznych.

Przejazdy dla artystów

Praca artysty wymaga niekiedy przebywania w ciągłej podróży. Występy wyjazdowe, festiwale, przeglądy twórczości, a także trasy koncertowe to bardzo często codzienność aktorów czy muzyków. Wiemy, jak ważny w tym czasie jest z góry założony plan. By móc poruszać się według harmonogramu, bez żadnych opóźnień, konieczne jest posiadanie bezawaryjnego samochodu i godnego zaufania kierowcy. Nasza firma może zagwarantować to każdemu, kto do nas się zgłasza.

Współpraca z muzykami

Bardzo chętnie nawiązujemy współpracę z artystami. Dzięki sporej ofercie naszych pojazdów możemy bez problemu zapewnić transport grupom wyruszającym w trasę wraz z całym sprzętem. Komfortowy środek transportu to miejsce, w którym można odpocząć podczas jazdy. Dokładamy wszelkich starań, by przejazdy z nami było bezpieczne i wygodne.

Dla zespołów

Szeroki wybór aut, które posiadamy pozwala na dopasowanie go do liczebności grupy artystycznej. Może być to kilkuosobowy zespół, a nawet chór czy większa grupa teatralna lub filmowa. Bez względu na ilość uczestników i sprzętu dokładamy wszelkich starań, by przejazd był przyjemny i pozbawiony najmniejszych kłopotów.

Limuzyny dla gwiazd

Jesteś znanym artystą? Szykuje Ci się gala, na której masz świecić i błyszczeć, a ostatnią rzeczą, o jakiej chcesz wtedy myśleć to kwestia, czym wrócisz do domu? Chętnie pomożemy. Posiadamy ekskluzywne limuzyny, którymi zawieziemy Cię wprost pod wejście na czerwony dywan. Elegancka limuzyna, wyposażona we wszelkie udogodnienia pozwoli Ci dotrzeć na imprezę w wyrafinowanym stylu. Zapewniamy gwiazdom przejazdy stylowym samochodem marki Mercedes.

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola