Tel: (+48) 511-111-833

Obsługa turystów

Organizacja wycieczek wymaga świetnej logistyki i zapewnienia na każdym etapie podróży możliwości łatwego dostępu do wygodnego i sprawnego transportu wszystkim uczestnikom. Jedną z naszych specjalności jest kompleksowa obsługa turystów w grupach mniejszych i większych. Chcemy zadbać o bezpieczeństwo i wygodę podczas ich wyjazdu, a także zapewnić, że nie zostaną bez możliwości transportu pomiędzy różnymi punktami w obcym dla siebie mieście.

Obsługa transportu na linii hotel – lotnisko

Świadczymy usługi w zakresie transferowania zorganizowanych grup turystycznych z lotniska do hoteli, a także z hoteli na lotnisko. W bezpieczny sposób przewieziesz wszystkich uczestników do miejsca odlotu, ułatwiając sobie zgromadzenie wszystkich w jednym miejscu i sprawdzenie listy obecnych. Nie narażaj swoich podopiecznych na spóźnienie się na lot i zorganizuj zbiorowy przejazd. Zadbaj również o bezpieczeństwo turystów po powrocie w środku nocy, bezpośrednio obsługując ich przejazd do miejsca ich noclegu.

Zwiedzanie Krakowa, Zakopanego, Oświęcimia i Wieliczki.

Współpracując z wieloma pilotami i biurami podróży, zyskaliśmy spore doświadczenie w obsłudze turystycznej wycieczek. Bezproblemowo udostępnimy swój pojazd na Twoją wycieczkę po Małopolsce, którą znamy jak własną kieszeń. Zwiedzimy wspólnie najważniejsze punkty na mapie: Kraków, Zakopane, Oświęcim i Wieliczkę. Weźmiemy pod uwagę program Twojej wycieczki i dopasujemy się do niego, gwarantując, że w bezpieczny sposób dotrzesz w każde wybrane przez siebie miejsce na czas.

Objazdowa wyprawa

Obsługujemy biura turystyczne, którym zależy na wyjątkowym komforcie podróżujących. Bardzo chętnie wyruszymy również w wycieczki objazdowe, dostosowując przystanki na trasie do programu wycieczki. Z nami taka forma zwiedzania będzie niezwykle komfortowa, zwłaszcza wtedy, gdy warunki atmosferyczne na zewnątrz nie dopisują. Jeśli chcesz, by wynajęty przez Ciebie autokar był rozpoznawalny i żaden podróżujący nie mógł go pomylić z innym, dajemy Ci możliwość oznakowania go Twoim logo.

Szybki kontakt
close slider

Szybki kontakt

Dzwoń pod nr: (+48) 511-111-833
lub wypełnij poniższe pola